Pixel_img
preloader preloader 1
lotto-sport.com.ua
Реєстрація за допомогою соцмереж:
Google facebook-icon Facebook
або
logo
Меню
lotto-logo
Переваги
Клієнт Bonus Club першим буде дізнаватись про знижки, спеціальні персоналізовані пропозиції, акції на сайті, розпродажі, про ліквідації колекцій, нові колекції, відслідковування статусів замовлень і накпичення бонусів за кожну покупку.
Реєстрація в клубі
Бонуси на покупки

Клієнт при реєстрації в Bonus Club отримує 300 бонусних гривень, які він може використати при покупках на нашому сайті.

Також, при кожній покупці він отримує кешбек 5% на свій рахунок у вигляді бонусних гривень, через 14 днів після покупки товару.

Що для цього потрібно?

Пройти реєстрацію на сайті, купувати і отримувати далі бонусні бали. Якщо вже клієнт – увійти в особистий кабінет и перевірити бонусні бали. Після покупок вони будуть ще нараховуватись

Акції і розпродажі

Першим дізнавайтесь про спеціальні пропозиції з персональними знижками, промокоди, розпродажі, знижки.

Що для цього потрібно?

Зареєструватись в бонус клубі і регулярно перевіряти свою пошту, особливо вкладку “Промоакції”.

Історія замовлень

Ми зберігаємо в історії всі ваші замовлення в упорядкованому списку в особистому кабінеті, де завжди можна подивитись вартість замовлення, товари, які замовили і його статус.

Що для цього потрібно?

Робіть покупки онлайн, використовуючи дані для авторизації у ваш особистий кабінет. Історія покупок буде зберігатися автоматично, але тільки у випадку вашої авторизації на сайті.

Поради

Отримуйте не тільки цікаві, але й вкрай корисні статті (наприклад, по догляду за взуттям або одягом, або як підібрати той чи інший товар)

Що для цього потрібно?

Якщо ви вже зареєстровані на сайті — вам нічого не потрібно робити, просто не забувайте перевіряти свою пошту и насолоджуйтесь нашими дайджестами. Якщо ж ви поки не зареєстровані, тоді скоріше вводьте свою електронну адресу, підписуйтесь на наші онлайн розсилки і будьте в курсі перевірених порад. Вас чекає багато корисної і цікавої інформації.

small banner long banner