Спортивні шкарпетки

Фильтр Показати фільтр
Показати фільтр

Тенісні шкарпетки Lotto.

Перейшовши на сторінку аксесуари для тенісу, ви знайдете великий вибір товарів за найбільш конкурентними цінами.

Тенісні шкарпетки Lotto - важливий елемент екіпірування шанувальника тенісу. Без нього навіть найкраще взуття буде не таким комфортним і приємним, а якість гри - нижчою. Головне завдання даного аксесуара - виконання ролі прошарку між кросівками та ступнями.

Для чого потрібні гарні шкарпетки?

При заняттях спортом, зокрема таким інтенсивним, як теніс, організм виділяє багато тепла, яке вивільняється за допомогою поту. Недостатня вентиляція може призвести до того, що, наприклад, взуття стане вологим, з'явиться дискомфорт під час рухів, підвищиться ризик програшу. Щоб цього уникнути, ми рекомендуємо вам купувати спортивні шкарпетки Lotto. Вони забезпечать комфорт ногам і ступням, виконають терморегулювальну функцію та допоможуть впоратися з будь-якими навантаженнями.

Матеріали виготовлення

Тенісні шкарпетки Lotto випускаються або з натуральної бавовни, або з прогресивної комбінованої синтетики (полікоттону, еластану, нейлону), яка також містить натуральні тканини. Ці матеріали забезпечують підвищену зносостійкість, готовність до численних циклів прання, допомагають виконувати головні функції – вентиляцію та терморегуляцію. До того ж вироби, що пропонуються, відрізняються ще й привабливим зовнішнім виглядом, який для тенісистів і тенісисток особливо важливий!

Особливості спортивних шкарпеток Лотто:

  • Легка вага.
  • Зручність та відповідність стопі - пропонується великий асортимент із великим вибором розмірів.
  • Ефективне виконання основних функцій.
  • Привабливий зовнішній вигляд, різна висота, наявність фірмового логотипу, що підкреслює ваш вибір успішного італійського бренду.
  • Демократична вартість.

Якщо вам потрібні спортивні шкарпетки Lotto для тенісу, сміливо вибирайте продукцію в нашому інтернет-магазині. Можлива доставка замовлень по Києву та будь-яким містам України.